Kuriame tai, kas patinka vartotojams

Mūsų įmonė

Paverčiame idėją realybe

Kuriame tai, kas patinka vartotojams – geriausiai mūsų darbo pobūdį apibūdinantis teiginys. Pagal jūsų reikalavimus sukursime aukščiausios kokybės internetinę parduotuvę, veiklą pristatančią svetainę, pažinčių ar skelbimų portalus. Optimizuojame svetaines paieškos sistemoms, sukuriame ir prižiūrime mokamos reklamos priemones internete. 

Norite visko vienoje vietoje? Tuomet nusprendėte teisingai pasirinkdami mūsų paslaugas. 

Bluejuice

Paslaugos

Interneto svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas. E-parduotuvės.

Modernus tinklalapis ar e-parduotuvė

Kiekvienas suprantame, kad apie verslą galima spręsti iš interneto svetainės įvaizdžio, todėl sukursime tik jums skirtą svetainės dizainą, išanalizavę jūsų verslo pobūdį ir parinkę tinkamiausius sprendimus. Kuriame kartu su WordPress, o tai užtikriną paprastą valdymo sistemą, užsiimant bet kokia veikla jūsų svetainėje. Pagal aukščiausius reikalavimus sukursime kokybišką ir išskirtinio stiliaus elektroninę parduotuvę, veiklą pristatančią interneto svetainę, pažinčių ar skelbimų portalus.

Reklama internete

Google Ads reklama, Facebook reklama. Profesionali reklama internete

Google Ads ir Facebook reklama

Kuriame žinutes socialinėse medijose, paieškos sistemose, analizuojame reklamos efektyvumą. Galime sukurti pristatomuosius vaizdo klipus, akcijų paveikslėlius ir kitas priemones, skirtas vaizdinės reklamos sklaidai. Reklama Google paieškos sistemoje, Google vaizdinės reklamos tinkle, Youtube vaizdo įrašų reklama, Facebook bei Instagram įrašų kūrimas ir reklama.

Veikiame visose efektyviausiose reklamos platformose, kuriame aktyvias reklamos kampanijas jūsų verslui. Svarbu ne tik sukurti reklamą, reikia žinoti, kaip ją suvaldyti.

SEO paslaugos

SEO optimizavimas paieškos sistemoms

Optimizavimas paieškos sistemoms

Svetainės kūrimas yra pirmasis žingsnis, o paieškos sistemų optimizavimas (SEO) yra vienas svarbiausių šiuolaikinių sprendimų, kuris padės atrasti jūsų verslą tikslinei žmonių auditorijai. Tapkite matomu paieškos sistemose ir pagerinkite lankomumo rodiklius. Klientams, užsakantiems interneto svetainės kūrimo ar atnaujinimo paslaugas, optimizavimas paieškos sistemoms yra įskaičiuotas į kainą.

Konsultavimas

Tinkamai pasiruoškite verslo pradžiai

Turėti produktą yra lengva, sunkiausia jį paversti prieinamu tikslinei auditorijai. Todėl pirmiausia išanalizuosime ką, kaip, kur ir kodėl planuojate pardavinėti ar teikti paslaugas, o tada sutelksime dėmesį į išvaizdą, kuri atstovaus jūsų verslą. 
Konsultuojame įmones ir fizinius asmenis verslo įvaizdžio diegimo klausimais, pasiūlome efektyviausias idėjas didžiausiam produkto pasiekiamumui rinkoje.

Verslo konsultavimas SEO ir internetinių svetainių klausimais

Sekite mus

© 2022 MB Bluejuice | Visos teisės saugomos