Bluejuice - Interneto svetainės, Google Reklama

Būkite matomi

Veikiame visose efektyviausiose reklamos platformose, kuriame žinutes, aktyvias reklamos kampanijas jūsų verslui. Svarbu ne tik sukurti reklamą, reikia žinoti, kaip ją suvaldyti.

Google paieškos skelbimai

Pritraukite žmones ieškančius jūsų produktų

Google paieškos skelbimai yra tekstiniai skelbimai, kuriuos matote Google paieškos variklio rezultatų puslapiuose. 

Dažnai naudojama norint pateikti skelbimą žmonėms, kurie yra pasirengę atlikti pirkimą. Taip pat dažnai naudojama prekės ženklo žinomumui didinti

Reklamos kampanijos matomumas priklauso nuo skiriamo biudžeto – kuo jis didesnis, tuo geresnis skelbimo matomumas.

Google vaizdinės reklamos tinklas

Pritraukite žmones ieškančius jūsų produktų

Interaktyvūs vaizdiniai skelbimai automatiškai koreguojami pagal išvaizdą, dydį ir formatą, kad atitiktų visas įmanomas paskirties vietas Google vaizdinės reklamos tinkle.

Vaizdo skelbimai gali padėti pristatyti savo verslą konkrečioms tikslinėms auditorijoms, kurios gali susidomėti tuo, ką parduodate. Dažniausiai naudojamas pasiekti potencialius klientus pirkimo ciklo pradžioje ir padidinti prekės ženklo žinomumą.

Vaizdo įrašų reklama

Atsidurkite tikslinės auditorijos akivaizdoje

Naudodami vaizdo įrašų skelbimus galite naudoti taikymą pagal demografinius rodiklius ir pasiekti idealias auditorijas, jas susiaurinus pagal amžių, lytį ir pomėgius.

Geriausias būtas pristatyti savo produktą ar paslaugą atitinkamai auditorijai. Rekomenduojame reklamuoti ne ilgesnį nei 45 sekundžių video ir svarbiausias žinutes pateikti vaizdo įrašo pradžioje.

Facebook reklama

Reklama socialiniuose tinkluose

Facebook reklama yra tinkamas būdas susisiekti su savo auditorija didžiausiame pasaulyje socialiniame tinkle. Siekiant geriausių rezultatų yra išskiriami skirtingi reklamų tipai. Populiariausi:
1. Vaizdiniai skelbimai – pats populiariausias reklamavimo būdas.
2. Vaizdo įrašai. Šio tipo skelbimuose nebūtinai turite naudoti filmuotą medžiagą, galima reklamuoti GIF tipo grafiką  ar kitą animaciją, kad pritrauktumėte dėmesį.
3. Apklausos skelbimai. Tik mobiliesiems skirtas formatas, kuriame prie vaizdo arba vaizdo įrašo skelbimo pridedama dviejų parinkčių apklausa.
4. Karuselė. Karuseliniame skelbime naudojama iki 10 vaizdų arba vaizdo įrašų, kad būtų parodytas jūsų produktas ar paslauga. Galite naudoti šį formatą norėdami pabrėžti skirtingus vieno gaminio privalumus, kelis skirtingus produktus ar net naudoti visas nuotraukas kartu, kad sukurtumėte vieną didelį panoraminį vaizdą.

Socialinių tinklų priežiūra

Pasirūpinkite savo įvaizdžių

Teikiame socialinių tinklų administravimo paslaugas, į kurias įeina turinio kūrimas, dizainas ir priežiūra.

Užtenka vos dviejų savaičių neaktyvumo socialiniame tinkle ir galite netekti savo tikslinės auditorijos dalies. Taip, teisingai išgirdote. Potencialūs ir esami klientai nelaukia, o pereina pas konkurentus dėl daugybės dalykų, o apleistas socialinių tinklų aktyvumas yra vienas iš jų.

Pasirūpinsime, kad jūsų Facebook puslapyje netruktų turinio, visada būtų aktyvi reklama ir pasiektumėte tikslines žmonių grupes. Kaina gali būti įvairi, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.