kiek kainuoja internetine parduotuve, kiek kainuoja sukurti internetine parduotuve, internetines svetaines dizainas, svetainiu kurimas vilniuje, kiek kainuoja internetine svetaine, web dizainas kaina, mb bluejuice.lt, Interneto svetainės, el parduotuvės, reklama Google, Facebook reklama, svetainė, internetinė svetainė, Interneto svetainių kūrimas, reklama internete, Google Ads reklama, El parduotuvių kūrimas, SEO, MB Bluejuice, Elektroninių parduotuvių kūrimas, Interneto svetainių kūrimas, interneto svetainė, elektroninė parduotuvė, seo paslaugos, bluejuice, Google Ads, Google Ads reklama, Socialiniu tinklu administravimas, tinklapiu kurimas, tinklapių kūrimas, tinklapio kūrimas, svetainiu kurimas, svetaines kurimas, svetainės kūrimas, svetainė, bluejuice

Meta Ads reklama

Socialionio tinklo Facebook reklamos strategijos ir įvaizdžio planavimas. Meta Ads skelbimų kūrimas, jų administravimas ir ataskaitų su rekomendacijomis teikimas.

Neteikiame įvedimo į rinką paslaugos, t.y. produktas jau turi būti išplėtotas ir parengtas reklamos kampanijos strategijai kurti.

Meta Ads skelbimai

Reklama socialiniuose tinkluose

Facebook reklama yra tinkamas būdas susisiekti su savo auditorija didžiausiame pasaulyje socialiniame tinkle. Siekiant geriausių rezultatų yra išskiriami skirtingi reklamų tipai. Populiariausi:
1. Vaizdiniai skelbimai – pats populiariausias reklamavimo būdas.
2. Vaizdo įrašai. Šio tipo skelbimuose nebūtinai turite naudoti filmuotą medžiagą, galima reklamuoti GIF tipo grafiką  ar kitą animaciją, kad pritrauktumėte dėmesį.
3. Apklausos skelbimai. Tik mobiliesiems skirtas formatas, kuriame prie vaizdo arba vaizdo įrašo skelbimo pridedama dviejų parinkčių apklausa.
4. Karuselė. Karuseliniame skelbime naudojama iki 10 vaizdų arba vaizdo įrašų, kad būtų parodytas jūsų produktas ar paslauga. Galite naudoti šį formatą norėdami pabrėžti skirtingus vieno gaminio privalumus, kelis skirtingus produktus ar net naudoti visas nuotraukas kartu, kad sukurtumėte vieną didelį panoraminį vaizdą.

Socialinių tinklų priežiūra

Pasirūpinkite savo įvaizdžių

Teikiame socialinių tinklų administravimo paslaugas, į kurias įeina turinio kūrimas, dizainas ir priežiūra.

Užtenka vos dviejų savaičių neaktyvumo socialiniame tinkle ir galite netekti savo tikslinės auditorijos dalies. Taip, teisingai išgirdote. Potencialūs ir esami klientai nelaukia, o pereina pas konkurentus dėl daugybės dalykų, o apleistas socialinių tinklų aktyvumas yra vienas iš jų.

Pasirūpinsime, kad jūsų Facebook puslapyje netruktų turinio, visada būtų aktyvi reklama ir pasiektumėte tikslines žmonių grupes. Kaina gali būti įvairi, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius.