Tik vasario mėn.

Visą VASARĮ reprezantacinė interneto svetainė tik 299€
Į kainą įskaičiuota:
 
-Wordpress + Elementor Pro licencija metams
-5 puslapių dizaino pritaikymas ir rekomendacijos
-Vidinis SEO
-12 mėn. NEMOKAMAS talpinimas ir el. paštas 10Gb planas
 
Domenas į kainą neįskaičiuotas

Dizaino paslaugos

Reklaminiai paveikslėliai socialiniams tinklams ir Google reklamai už fiksuotą 7.99 Eur kainą.
Į kainą neįskaičiuota logotipo ar prekinio ženklo kūrimo paslauga.

Pasiekite naujus lankytojus

Pritraukite žmones ieškančius jūsų produktų ar paslaugų Google Ads reklamos pagalba. Google paieškos skelbimai, Google vaizdinės reklamos tinklas ar vaizdo įrašų reklama gali tapti puikia priemone norint pasiekti aukštų lankomumo rezultatų ir potencialiems klientams parodyti jūsų skelbimą anksčiau, nei parodė jūsų konkurentai. Reklamą galima pasitelkti ir žinomumo didinimui, o tam puikiai tinkama yra reklama socialiniuose tinkluose. Papildomai teikiame Facebook puslapių reklamos administravimo paslaugas.

Padėkite klientams jus pamatyti

Optimizavimas paieškos sistemoms Paieškos sistemų optimizavimas yra vienas svarbiausių šiuolaikinių sprendimų, kuris padės atrasti jūsų verslą tikslinei žmonių auditorijai. Tapkite matomu paieškos sistemose ir pagerinkite lankomumo rodiklius.

Kurkite gerąją lankytojo patirtį

WordPress interneto svetainių ir el. parduotuvių greičio optimizavimas. Dirbame su Elementor ir Elementor Pro redaktoriumi

Reprezentacinės interneto svetainės

Svetainių kūrimas – viena pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų. WordPress turinio valdymo sistema kartu su Elementor redaktoriumi suteiks galimybę svetainę redaguoti greitai ir paprastai. Augant verslui lengvai išplėsite funkcionalumą. Įdiegsime skaičiuokles, vartotojo erdvę ar kitas reikalingas funkcijas. Interneto svetainė tai jūsų verslo įvaizdis
Kiek kainuoja internetinė parduotuvė arba svetainė galime suskaičiuoti tik išanalizavę kliento poreikius. Web dizainas yra neatsiejama svetainės kūrimo dalis. Dizainas svetainei suteikia įvaizdį, kuris reprezentuoja jūsų verslą, todėl interneto svetainei sukuriamas išskirtinis dizainas, dar kitaip vadinamas web dizainu.

Būkite pasiekiamas visada

Elektroninės parduotuvės verslui