kiek kainuoja internetine parduotuve, kiek kainuoja sukurti internetine parduotuve, internetines svetaines dizainas, svetainiu kurimas vilniuje, kiek kainuoja internetine svetaine, web dizainas kaina, mb bluejuice.lt, Interneto svetainės, el parduotuvės, reklama Google, Facebook reklama, svetainė, internetinė svetainė, Interneto svetainių kūrimas, reklama internete, Google Ads reklama, El parduotuvių kūrimas, SEO, MB Bluejuice, Elektroninių parduotuvių kūrimas, Interneto svetainių kūrimas, interneto svetainė, elektroninė parduotuvė, seo paslaugos, bluejuice, Google Ads, Google Ads reklama, Socialiniu tinklu administravimas, tinklapiu kurimas, tinklapių kūrimas, tinklapio kūrimas, svetainiu kurimas, svetaines kurimas, svetainės kūrimas, svetainė, bluejuice

Viskas jūsų pardavimams

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas WordPress turinio valdymo sistemoje su Woocommerce pardavimo platforma – vienas populiariausių mūsų klientų pasirinkimų. WordPress turinio valdymo sistema kartu su Elementor redaktoriumi suteikia galimybę el. parduotuvę redaguoti greitai ir paprastai. Augant verslui lengvai išplėsite funkcionalumą. Įdiegsime skaičiuokles, vartotojo erdvę ir kitas reikalingas funkcijas.

Esame patyrę savo srities profesionalai, todėl el. parduotuvėse atliekame greičio optimizavimą, optimizavimą paieškos sistemoms (SEO), diegiame mokėjimų sistemas ir atliekame visas kitas reikalingas paslaugas, kad svetainė veiktų nepriekaištingai ir būtų patogi lankytojams.

Galimybės

Nuo paprastos idėjos iki neįtikėtinų galimybių. Galime įgyvendinti visus jūsų norus parduodant prekes, paslaugas ar rezervacijas. Išduokite mums savo idėjas ir leiskite jas įgyvendinti.

Dizainas

Išskirtinis dizainas, ar minimalistinis įvaizdis? Nesvarbu, ką pasirinksite, mes tai įgyvendinsime remdamiesi aukščiausiais reikalavimais, kurie remiasi gerąją vartotojų patirtimi.

Optimizavimas

Svetainės greičio optimizavimas ir vidinis SEO – du mažiausiai pastebimi parametrai, kurių tinkamas parengimas turi itin didelę svarbą siekiant aukštų rezultatų pardavimuose.

El. parduotuvės

Rūpinamės vartotojo patirtimi

Konkurencija vyksta ne tik versle, tačiau ir tarp interneto svetainių, todėl pasirūpinsime, kad jūsų svetainė taptų konkurencinga.

Verslo įvaizdis

Elektroninė parduotuvė suteikia galimybę jūsų produktus ar paslaugas greitai ir patogiai atrasti lankytojams, kurie yra tikslinė jūsų pardavimų auditorija. 

Elektroninės parduotuvės įvaizdis reprezentuoja ne tik jūsų parduodamas prekes, bet ir jūsų verslą, todėl svarbu atitikti aukščiausius kokybės reikalavimus.

Paieškos rezultatai

Elektroninėse parduotuvėse parengiame vidinį SEO, kuris paieškos sistemoms padeda greičiau atpažinti jūsų el. parduotuvę ir atskirus produktus paieškos rezultatuose. Taip būsite matomi aukštesnėse pozicijose paieškoje.

Užsakant mokamos reklamos paslaugą, teisingai parengtas SEO sumažina reklamos paspaudimų kainą.

Greičio
optimizacija

Jau pastebėjote, kad graži svetainė nebūtinai yra greita, todėl čia į pagalbą atskubėsime mes. Svarbu ne tik turėti svetainę, bet ir pateikti ją vartotojui kaip įmanoma sklandžiau. 

Greitas filtravimas ir patogus naršymas svetainėje gali nulemti apsisprendimą įsigyti teikiamą prekę ar paslaugą.

Vartotojų
srautas

Vartotojų srautą stebėti galėsite su Google Analytics įrankiu. Matysite ne tik kiek lankytojų aplankė jūsų svetainę, tačiau iš kokių šaltinių atkeliavo, kiek laiko užtruko svetainėje. Atlikus analizę bus dar paprasčiau plėtoti verslą ir atrasti tinkamus pirkėjus.

Patogus
valdymas

WordPress turinio valdymo sistema kartu su Elementor redaktoriumi suteiks galimybę svetainę redaguoti greitai ir paprastai. Augant verslui lengvai išplėsite funkcionalumą. 

Woocommerce pardavimų sistema automatiškai išrašys sąskaitas ir patikrins produktų likučius jūsų sandėlyje.

Pasirinkite funkcijas

Skirtingiems projektams reikalingas skirtingas funkcionalumas, todėl kviečiame išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį projektą. Galutinio produkto kaina nustatoma individualiai pagal svetainės funkcionalumą, dizaino iššūkius ir kitų teikiamų paslaugų kiekį. Norėdami sužinoti tikslią kainą susisiekite su mumis užpildydami užklausos formą.

Susijusios paslaugos

Reprezentacinė svetainė

Unikalus dizainas, SEO, greičio optimizavimas. Aiškiai ir informatyviai pateikite informaciją apie save ir savo veiklą.

Hostingas

Patalpinkite svetainę greitai ir patogiai, o prireikus padidinkite galią. Aukštos kokybės serveriai užtikrina greitą pasiekiamumą ir kokybišką svetainės darbą esant dideliam lankytojų srautui.

Skaičiuoklės

Gaunate daugybę užklausų, kuriose klientai prašo suskaičiuoti kainą? 

Negaiškite laiko skaičiuodami, leiskite klientams susiskaičiuoti kainą patiems ir priimkite užsakymus.

Skaičiavimo formules diegiame WordPress sistemose su Elementor redaktoriumi.

Individualūs sprendimai

Jeigu netelpate į standartinius interneto svetainių rėmus, rekomenduojame sukurti unikalaus tipo svetainę, kuria nustebinsite savo konkurentus. 

Susisiekite su mumis ir mes jūsų idėją paversime realybe!

Kontaktai

Norėdami susisiekti su mumis prašome užpildyti užklausos formą arba skambinti telefonu. 

Naudingos nuorodos

Nepraleiskite galimybės gauti nuolaidą

DOMENAI.LT

15€ nuolaida paslaugai: Svetainių talpinimoasir el. paštas (hostingas)

Rekomendavimo kodas: bluejuice

INTERNETO VIZIJA

Gaukite 20% premiją nuo užsakymo sumos.

iv.lt, serveriai.lt, dizaineriai.lt, pro.hostingas.lt, dedikuoti.lt, sertifikatai.lt