kiek kainuoja internetine parduotuve, kiek kainuoja sukurti internetine parduotuve, internetines svetaines dizainas, svetainiu kurimas vilniuje, kiek kainuoja internetine svetaine, web dizainas kaina, mb bluejuice.lt, Interneto svetainės, el parduotuvės, reklama Google, Facebook reklama, svetainė, internetinė svetainė, Interneto svetainių kūrimas, reklama internete, Google Ads reklama, El parduotuvių kūrimas, SEO, MB Bluejuice, Elektroninių parduotuvių kūrimas, Interneto svetainių kūrimas, interneto svetainė, elektroninė parduotuvė, seo paslaugos, bluejuice, Google Ads, Google Ads reklama, Socialiniu tinklu administravimas, tinklapiu kurimas, tinklapių kūrimas, tinklapio kūrimas, svetainiu kurimas, svetaines kurimas, svetainės kūrimas, svetainė, bluejuice

Apie bluejuice

Nuo idėjos iki įgyvendinimo

Pirmąsias interneto svetaines pasauliui parodžiau dar 2015 metais, kai samprata apie gerąją vartotojo patirtį man buvo suvokiama kaip svetainė, kuri netrukdo lankytojui pamatyti to, dėl ko jis apsilankė svetainėje. Galima sakyti, kad tai tiesa, tačiau sudėjus visas dalis ir pradėjus gilintis į smulkmenas, ši frazė tampa neapibrėžiama, nes vartotojo patirtis yra viskas, pradedant nuo smulkių dizaino elementų išdėstymo, baigiant sudėtingais foniniais procesais interneto svetainėje.

Galutinis idėjos vystymas užtruko ilgai, kadangi reikėjo parengti tinkamus įrankius, įgyti patirties visose susijusiose srityse ir įsitikinti, kad idėja turės ilgalaikę perspektyvą ateityje. O dabar esame čia, esame pačiame interneto svetainių kūrimo įkarštyje, kai svetainę galite įsigyti praktiškai iš bet ko. Todėl mano ir mano partnerių viena iš vertybių – teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir išlikti profesionaliais savo srities žinovais.

Džiaugiuosi, kad vos pradėjus verslą, dauguma klientų išliko ir bendradarbiaujame su naujais svetainių, reklamos ir elektroninės prekybos projektais.

Karolis Bliūdžius

Paverčiame idėją realybe

Kuriame tai, kas patinka vartotojams – geriausiai mūsų darbo pobūdį apibūdinantis teiginys. Pagal jūsų reikalavimus sukursime aukščiausios kokybės elektroninę parduotuvę, veiklą pristatančią interneto svetainę ar naujienų portalą.

Optimizuojame svetaines paieškos sistemoms (SEO), sukuriame ir prižiūrime mokamos reklamos priemones internete(Google Ads reklama, Meta Ads, Youtube). Mūsų komandoje dirba patyrę savo srities profesionalai, taip pat dirbame kartu su būsimais specialistais, kuriems padedame tobulėti reklamos, interneto svetainių kūrimo srityse. Bendradarbiaujame su susijusią veiklą vykdančiomis įmonėmis, kad užtrikrintumėme nuolatinį tobulėjimą ir nestandartinių sprendimų įgyvendinimą greitai ir kokybiškai.

Siekiame klientams suteikti visapusišką pagalbą, konfidencialumą ir užtikrinti kokybišką atliktų darbų priežiūrą.

Įmonės vadovas

Įmonę 2022 metais įkūrė ir jai vadovauja Karolis Bliūdžius, veiklą verslo vadybos srityje pradėjęs 2014 metais. 

Darbo valandos

Dirbame tada, kai to reikia, todėl nesivadovaujame iš anksto nustatytu darbo grafiku. 

Prisitaikome prie savo klientų galimybių, kad projektus įgyvendintume sklandžiai ir kokybiškai.

Rekvizitai

MB Bluejuice
Įmonės kodas: 305968744
PVM mokėtojo kodas: LT100015481219
Adresas: Eitminų g. 21-24, LT-12131 Vilnius
Mob.tel.: +37068288988

A.s. LT147300010170640070
Bankas: Swedbank AB
Swift kodas: HABALT22

Apie bluejuice