kiek kainuoja internetine parduotuve, kiek kainuoja sukurti internetine parduotuve, internetines svetaines dizainas, svetainiu kurimas vilniuje, kiek kainuoja internetine svetaine, web dizainas kaina, mb bluejuice.lt, Interneto svetainės, el parduotuvės, reklama Google, Facebook reklama, svetainė, internetinė svetainė, Interneto svetainių kūrimas, reklama internete, Google Ads reklama, El parduotuvių kūrimas, SEO, MB Bluejuice, Elektroninių parduotuvių kūrimas, Interneto svetainių kūrimas, interneto svetainė, elektroninė parduotuvė, seo paslaugos, bluejuice, Google Ads, Google Ads reklama, Socialiniu tinklu administravimas, tinklapiu kurimas, tinklapių kūrimas, tinklapio kūrimas, svetainiu kurimas, svetaines kurimas, svetainės kūrimas, svetainė, bluejuice
Vadovas yra labai išsamus, tačiau jį labai lengva sekti, net jei nesate labai techniškas.
Jūsų svetainė bus sukurta tinkamoje platformoje, kuri yra lengvai prižiūrima.
Bluejuice interneto svetainių kūrimui dažniausiai naudoja WordPress sistemą, kurioje išnaudoja visas įmanomas galimybes, kurių kiti svetainių kūrėjai dažnai neįvertina.
Beveik 44% interneto svetainių veikia WordPress sistemoje, o kodėl interneto svetainės kuriamos būtent čia, galite paskaityti straipsnyje.
Sužinosite, kaip…
Pasirinkite svetainės kūrimo platformą
Pasirinkite domeną ir talpinimą
Sukurkite svetainę ir jos dizainą
Norėdami sukurti svetainę, pirmiausia turite nuspręsti, su kokia platforma kursite savo svetainę.
Kai pradėjau kurti interneto svetaines, dauguma svetainių buvo sukurtos naudojant HTML (kodą), CSS ir PHP. Kiekvienam iš jų išmokti prireikė daug laiko ir buvo sunku įvaldyti.
Štai kodėl dauguma žmonių vis dar mano, kad sukurti svetainę nuo nulio yra sudėtinga arba reikia daug kodavimo ir projektavimo įgūdžių, tačiau tai nėra tiesa.
2022 m. turinio valdymo sistemos (TVS), tokios kaip WordPress, padarė svetainės kūrimą prieinamą visiems.
Paprasčiau tariant svetainių kūrimo platforma yra patogi platforma svetainėms kurti ir savo internetiniam turiniui tvarkyti, o ne kurti svetainę nuo nulio naudojant HTML, PHP ir kitas kodavimo kalbas.
Kaip matote, beveik pusė interneto svetainių veikia „WordPress“ svetainių platformoje .
Bet kuo jie yra geresni už kitus?
1. Tai NEMOKAMA (be pasikartojančių prenumeratų, atvirojo kodo)
Skirtingai nuo svetainių kūrėjų ar interneto dizaino programinės įrangos, „WordPress“ atsisiųsti, įdiegti ar naudoti nekainuoja nė cento. Jį sukūrė žiniatinklio kūrėjai ir yra didelė kūrėjų bendruomenė, kuri sukūrė gražių nemokamų temų ir šablonų , todėl lengva greitai pradėti.
2. Tai labai pritaikoma ir patogu naudoti
Jei žinote, kaip naudoti „Google“ dokumentus, jau žinote, kaip pridėti savo turinį. „WordPress“ galima lengvai išplėsti naudojant nemokamus priedus, kad galėtumėte tvarkyti beveik bet kurią jūsų įsivaizduojamą svetainę – nuo smulkaus verslo svetainių iki el. prekybos svetainių. Naudodami „WordPress“ papildinius savo svetainėje galėsite pridėti kontaktinių formų, prenumeratos formų, vaizdų galerijų, parduotuvių ir pan. Ir viskas gana paprasta.
3. Jūsų svetainė bus „ prisitaikanti“. Tai reiškia, kad ji taip pat veiks išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose
Jūsų sukurta svetainė bus akimirksniu reaguojanti ir puikiai atrodys kiekviename mobiliajame įrenginyje, išmaniajame telefone ir planšetiniame kompiuteryje. Tam nereikia samdyti žiniatinklio kūrėjo.
4. Bendruomenės pagalba
Kadangi platforma naudojasi tiek daug žmonių (žiniatinklio valdytojai, smulkaus verslo savininkai, tinklaraštininkai), lengva rasti greitą pagalbą, kai jos reikia. Čia galite gauti pagalbos nemokamai.
Bluejuice.lt sukurtas naudojant „WordPress“.
Yra, tačiau aš vis tiek naudočiau WordPress.
Wix yra paprasta naudoti svetainių kūrimo priemonė su paprasta drag and drop sąsaja, tačiau jos kaina didesnė, ji netinka didesnėms svetainėms ir prireikus sudėtinga perkelti svetainę kitur.
Squarespace yra labai estetiškai graži svetainių kūrimo priemonė, kuri palengvina svetainių kūrimą, tačiau ji kainuoja didesnę mėnesinę kainą ir neturi funkcijos perkelti jūsų interneto svetainę.
Drupal yra galinga platforma, kurią mėgsta patyrę programuotojai ir žiniatinklio kūrėjai, tačiau jos mokymosi kreivė yra aukšta, todėl tai nėra geriausias pasirinkimas pradedantiesiems ar norintiems greito rezultato.
Joomla yra beveik kaip WordPress ir yra geras įrankis kuriant svetaines, tačiau norint, kad viskas veiktų taip, kaip norite , reikia bent šiek tiek pagrindinio supratimo, kaip rašyti kodą.
Šiuo metu jums nereikia ieškoti WordPress, nereikia jo įdiegti ar atsisiųsti.
Kad įsitikintumėte, jog svetainė nustatyta tinkamai, svarbu atlikti šiuos veiksmus:
2 žingsnyje skaitykite, kaip pasirinkti domeno pavadinimą ir rasti vietą, kurioje būtų galima talpinti svetainę.
3 žingsnyje skaitykite, kaip įdiegti ir pritaikyti WordPress svetainę. Nesijaudinkite – paaiškinsiu, kaip vyksta procesas, pateikdamas daug vaizdų.
Jei norite sukurti naują interneto svetainę, jums reikės dviejų dalykų:
1. domeno pavadinimas (žiniatinklio adresas, pvz., jususvetainesvardas.lt)
2. Svetainės talpinimas (paslauga, sujungianti jūsų svetainę su internetu)
Pati WordPress platforma yra nemokama, tačiau talpinimas ir domeno vardas – ne. Tačiau bendra mėnesinė kaina gali siekti vos 3-5€.
Kad atrodytumėte profesionaliai, turite turėti savo domeno vardą, o ne nemokamą domeną, priklausantį kam nors kitam (pvz., manoverslas.nemokamasvetaine.lt).
Kokybiška talpinimo paslauga taip pat padės užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų pasiekiama visada ir būtų greitai įkeliama.
Aš dažniausiai naudoju www.iv.lt (Interneto vizija) domenų registravimui, talpinimui sau ir savo klientų projektams.
Žinoma, galite išbandyti kitus paslaugų teikėjus ir netgi patys talpinti savo svetainę, tačiau tai labai sudėtingas procesas ir dažnai negalėtų aptarnauti jūsų svetainės lankytojų. Taigi sutaupykite šiek tiek pinigų ir įsigykite tinkamą žiniatinklio prieglobą.
Naudodami savo domeno pavadinimą taip pat galite gauti profesionalias el. pašto paskyras, pvz., [email protected] – tai daug profesionaliau nei įprastas Gmail ar Yahoo adresas, ypač jei jums reikia kelių el. pašto paskyrų.
Jau turite domeno vardą ir talpinate svetainę? Eikite į priekį ir pereikite prie 3 žingsnio , kuriame paaiškinsiu, kaip galite nustatyti savo svetainę.
Kai pasirenkate domeno pavadinimą , turėtumėte atsiminti keletą taisyklių:
1. Jei kuriate verslo svetainę , jūsų domeno pavadinimas turi atitikti įmonės pavadinimą. Pavyzdžiui: JūsųĮmonėsVardas.com
2. Jei planuojate sukurti asmeninę svetainę , pavardė.lt gali būti puikus pasirinkimas.
Bluejuice.lt svetainei pasirinkau Interneto Viziją
Domeno pavadinimai paprastai baigiasi .lt, .com, .org arba .net, tačiau pastaruoju metu atsirado daug domeno plėtinių, nuo .blog iki .party.
Mano geriausias patarimas? Venkite neįprastų plėtinių ir naudokite .lt, .com, .net arba .org, nebent jie tiksliai apibūdina jūsų svetainę – ir net tada paprastai geriau naudoti įprastesnį plėtinį.
Yra keletas dalykų, kurie gali padėti jums pasirinkti domeno pavadinimą:
# 1 Ar tai prekės ženklas? Pavyzdžiui, jei sukuriate svetainę apie poeziją, geriausias-poezijos-tinklaraštis.net nėra geras pasirinkimas: poezijosakademija.lt arba poezijosnamai.com yra daug geresnis.
#2 Ar tai įsimintina? Trumpus, ryškius ir aiškius domenų vardus įsiminti daug lengviau. Jei jūsų domeno vardas yra per neryškus, per ilgas arba parašytas keistai, lankytojai gali jį pamiršti.
# 3 Ar tai patrauklu? Norite domeno vardo, kuris apibūdintų jūsų (ar jūsų verslo) veiklą ir įsirėžtų į atmintį? Sugalvoti puikų pavadinimą gali būti šiek tiek sunku, nes šiuo metu pasaulyje yra daugiau nei 200 milijonų aktyvių domenų vardų, tačiau nepasiduokite.
Yra viena taisyklė, kuri visada galioja domenų pavadinimams: jei jums jis patinka, naudokite jį.
Atlikite minčių lietų, kad sugalvotumėte unikalų domeno pavadinimą, atspindintį jūsų būsimą svetainę, verslą ar tinklaraštį.
Apsaugokite savo žiniatinklio prieglobą ir domeno pavadinimą. Tam rekomenduoju naudoti iv.lt, bet galite pasirinkti bet kurią patikimą žiniatinklio prieglobą.
Yra du galimi WordPress diegimo būdai, vienas daug lengvesnis nei kitas.
Šiomis dienomis beveik visos nusistovėjusios ir patikimos interneto svetainių (domenų) talpinimo paslaugas teikiančios įmonės integravo WordPress diegimą vienu spustelėjimu.
Jei pasirinkote prisiregistruoti Interneto vizijoje ar bet kurioje kitoje panašioje įmonėje, „vieno paspaudimo diegimą“ turėtumėte paskyros valdymo skydelyje.
Pavyzdžiui, tai yra veiksmai, kuriuos turite atlikti norėdami įdiegti „WordPress“ Interneto vizijoje, naudokite Installatron įrankį (procesas yra labai panašus arba net toks pat visose populiariausiose žiniatinklio prieglobos įmonėse):
1. Eikite į klientams.iv.lt
2. Prisijunkite prie savo serverio valdymo pulto DirectAdmin;
3. Prisijungus pasirinkite meniu „Installatron”;
4. Pasirinkite WordPress turinio valdymo sistemą.
5. Pratęskite diegimą spustelėdami „Install this application”;
6. Surašykite pagrindinius duomenis ir diegimas baigtas.
Jei dėl kokios nors keistos priežasties neturite galimybės automatiškai įdiegti WordPress, peržiūrėkite šį vadovą toliau:
https://www.iv.lt/pagalba/Rankinis_wordpress_diegimas
Svetainės sukūrimui aš naudoju Elementor Pro, su kuriuo interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę galima itin lengvai pritaikyti įvairiems poreikiams, tačiau galite rinktis iš daugybės jau paruoštų šablonų.
WordPress temos yra dizaino šablonai, kurie leidžia daug greičiau ir lengviau pakeisti svetainės išvaizdą.
Laimei, WordPress turi daugybę temų, iš kurių galima rinktis. Vien oficialiame „WordPress“ temų kataloge yra daugiau nei 8000 temų, kuriomis galima naudotis visiškai nemokamai.
Galite pasiekti temas tiesiai iš „WordPress“, nereikės naršyti į išorinę svetainę.
Norėdami tai padaryti, tiesiog eikite į Išvaizda > Temos ir spustelėkite + ženklą Pridėti naują temą. Tada naudokite paieškos juostą, kad rastumėte jūsų svetainei tinkančią temą. Galite spustelėti bet kurią temą sąraše, kad peržiūrėtumėte jos demonstracinę versiją ir perskaitytumėte daugiau apie jos funkcijas Išsami informacija ir peržiūra .
Suradę jums patinkančią temą, įdiekite ją spustelėdami mygtuką Įdiegti ekrane Išsami informacija ir peržiūra .
Kai diegimo procesas bus baigtas, spustelėkite mygtuką Įjungti , kuris pasirodo ten, kur anksčiau buvo mygtukas Įdiegti.
Jeigu oficialiame temų kataloge esančios temos neatitinka jūsų poreikių, galite rinktis iš aukštos kokybės profesionalių temų, pvz.:
Prieš pradedant nustatyti interneto svetainę, svetainėje turi būti tam tikras turinio.
Galų gale sunku tinkinti svetainę, kai joje nėra nieko, kas galėtų parodyti pakeitimus. Tai, ko jums reikia turinio atžvilgiu, priklausys nuo jūsų svetainės temos ir jūsų tikslų.
Tačiau yra keli pagrindiniai puslapiai, kuriuos turi beveik kiekviena svetainė:
Pagrindinis puslapis
Apie puslapis
Kontaktinis puslapis
Spręsdami, kuriuos puslapius pridėti, apsvarstykite, kokia informacija būtų naudingiausia jūsų lankytojams. Taip pat turėsite pagalvoti apie vaizdinį turinį, pvz., nuotraukas.
Kad būtų lengviau, kai kuriose WordPress temose pateikiami tam tikrų tipų puslapių šablonai. Kitose temose taip pat pateikiama daugiau nei po vieną kiekvieno puslapio išdėstymo galimybę.
Norėdami pasinaudoti jomis, eikite į Išvaizda > Konfigūruoti .
Pagal konfigūracijos nustatymus galite rinktis pagrindinį puslapį kaip statinį puslapį ar naujausius įrašus. Sukonfigūravę pagrindinio puslapio nustatymus galite pereiti prie naujų svetainės puslapių kūrimo. Norėdami tai padaryti, pagrindinėje informacijos suvestinėje eikite į Puslapiai > Pridėti naują.
Pagalvokite apie savo svetainę kaip apie biblioteką.
Jūsų svetainės struktūra taps vis svarbesnė, kuo daugiau turinio įtrauksite į savo svetainę.
Mokydamiesi sukurti svetainę, turite išmokti tvarkyti svetainę taip, kad jos lankytojams būtų lengva naršyti joje. Gera vartotojo patirtis yra vienas svarbiausių pardavimus nulemiančių elementų.
Svarbiausia čia yra naršymo meniu. Sukūrus kai kuriuos puslapius, laikas padaryti juos prieinamus svetainės lankytojams. Tai galite padaryti skiltyje Išvaizda > Meniu.
Pirmas veiksmas yra suteikti naujam meniu pavadinimą, tada spustelėkite Sukurti meniu .
Po to kairėje galite pasirinkti, kurį turinį prie jo pridėti. Pavyzdžiui, pažymėkite langelius šalia puslapių, kuriuos norite rodyti meniu, tada spustelėkite Pridėti prie meniu.
Galite nuvilkti meniu elementus norima tvarka ir netgi paversti juos antriniais elementais, perkeldami juos po kitais, taip gausite antrinį meniu. Baigus koreguoti puslapių tvarką pasirinkite meniu poziciją, kurioje norite, kad šis meniu būtų rodomas (pagrindinis meniu, šoninis meniu ir kt. ).
Dar kartą spustelėkite Išsaugoti meniu ir eikite į savo interneto svetainės puslapį, kad pamatytumėte, kaip veikia naujas meniu.
Jei reikia papildomų tinkinimo parinkčių, grįžkite į Išvaizda > Tinkinti . Apsidairę pamatysite, kad ji siūlo daug daugiau galimybių keisti svetainę. Galite keisti kitas savo svetainės dalis, pvz.:
Pavadinimas ir šūkis
Spalvos
Tipografija
Fono vaizdas
Meniu
Valdikliai
Taip pat galite koreguoti pagrindinį puslapį, tinklaraščio puslapį ir pridėti pasirinktinį kodą. Rodomos parinktys skirsis priklausomai nuo įdiegtos temos.
Be temos tinkinimo, yra daug nemokamų ir aukščiausios kokybės „WordPress“ papildinių . Vien oficialiame „ WordPress“ papildinių kataloge galite rasti beveik 60 000 papildinių, kurie gali pridėti visų rūšių naujų funkcijų ir funkcijų jūsų svetainėje. Be to, trečiųjų šalių prekyvietėse yra daug daugiau.
Norėdami įdiegti naujus papildinius, eikite į Įskiepiai > Įdiegti įskiepius.
Kalbant apie tai, kokius papildinius turėtumėte įdiegti, verta apsvarstyti keletą pasirinkimų:
Yoast SEO – populiariausias paieškos variklio optimizavimo įskiepis, kuris kiekviename puslapyje ir įraše prideda puslapio optimizavimo pasiūlymus bei galimybę tinkinti Open Graph socialinės žiniasklaidos žymas.
Smush – šis papildinys suglaudina į WordPress įkeltus vaizdus, taip sutaupo vietos saugykloje ir pagreitina puslapio įkėlimo laiką.
WooCommerce – tai populiariausias WordPress elektroninės prekybos parduotuvės papildinys, leidžiantis lengvai nustatyti internetinę parduotuvę.
Google Site Kit – šis papildinys prideda Google Analytics, Google Speed Insights, Google Adsense, Google Search Console prie jūsų WordPress prietaisų skydelio.
Jei norite dar labiau kontroliuoti, kaip atrodo jūsų svetainė, galite įdiegti puslapių kūrimo priedą. Šie papildiniai prideda jūsų svetainę nuvilkimo (drag and drop) funkcija, o tai reiškia, kad galite vizualiai sukurti visą žiniatinklio dizainą – ne tik atskirus puslapius ir įrašus. Keletas populiarių pasirinkimų:
Elementor – šis „viskas viename“ svetainių kūrėjas siūlo vizualinį svetainių redagavimą, greitą įkėlimo laiką ir platų šablonų pasirinkimą.
Divi – Elegant Themes sukurta Divi suteikia dar vieną paprastą būdą tinkinti svetaines.
Ne kiekvienai svetainei reikia tinklaraščio. Tačiau jį sukurti gali būti gera idėja reguliariai skelbti naują turinį, parodyti savo patirtį ir suteikti papildomos naudos lankytojams.
Norėdami pridėti tinklaraštį WordPress, pirmiausia turite pasirinkti tinklaraščio puslapį. Aukščiau jau aprašiau, kad galite sukonfigūruoti savo pagrindinį puslapį, kad būtų automatiškai rodomi naujausi jūsų įrašai. Tačiau, jei norite sukurti tam skirtą tinklaraščio puslapį ir išlaikyti savo pagrindinį puslapį statinį, pirmiausia turite jį sukurti.
Tai taip paprasta, kaip sukurti tuščią puslapį ( Puslapiai > Pridėti naują ), pavadinti jį Tinklaraštis (arba kaip norite, bet Tinklaraštis yra prasminga, nes jis automatiškai sukurs jūsų tinklaraščio puslapio adresą jususvetaine.lt/tinklarastis ) ir paskelbti jį. . Tada pasirinkite jį kaip savo įrašų puslapį skiltyje Išvaizda > Konfigūruoti > Pagrindinio puslapio nustatymai arba Nustatymai > Skaitymas .
Išsaugojus, visi tinklaraščio įrašai automatiškai pasirodys jūsų pasirinktame puslapyje. Nepamirškite jo įtraukti į savo naršymo meniu!
Norėdami į savo svetainę įtraukti tinklaraščio įrašų, eikite į Įrašai > Pridėti naują.
Ne kiekvienai svetainei reikia elektroninės prekybos parduotuvės. Bet jei norite sužinoti, kaip sukurti svetainę ir įtraukti internetinę parduotuvę, skaitykite toliau.
Populiariausias šiam tikslui skirtas įskiepis yra WooCommerce .
Galite greitai jį nustatyti, jame yra daug mokėjimo parinkčių ir platus optimizuotų temų pasirinkimas internetinei parduotuvei sukurti. Be to, jame yra įvairių plėtinių, kuriuos galima įsigyti, kad galėtumėte tinkinti jūsų el. prekybos svetainę ir pritaikyti ją daugeliui tikslų.
Savo kuriamoms elektroninėms parduotuvėms naudoju WooCommerce kartu su Booster plėtiniu, kuris suteikia papildomų funkcijų universaliems sprendimams.
SSL (Secure Sockets Layer) – kriptografinis protokolas, skirtas internete perduodamos informacijos apsaugai šifruojant. SSL jūsų svetainėje reiškia, kad jūsų svetainės lankytojams siunčiami duomenys yra apsaugoti. SSL yra svarbus paieškos reitingavimo (SEO) veiksnys, todėl būtina užtikrinti teigiamą naudotojo patirtį teikiant pirmenybę naudotojų privatumui ir saugai.
Norėdami įdiegti nemokamą SSL sertifikatą Interneto vizijoje iš Let’s Encrypt, spauskite ant šios nuorodos.
Kai jūsų svetainė bus paruošta, laikas ją oficialiai paleisti. Būtinai dar kartą patikrinkite nustatymus ir dar kartą perskaitykite savo įrašus ir puslapius. Jei viskas atrodo gerai, išjunkite aptarnavimo rėžimą. Dabar galite patikrinti savo svetainę tiesiogiai. Spustelėkite kiekvieną puslapį, kad įsitikintumėte, jog visos nuorodos veikia, tekstas atrodo gerai, o vaizdai tinkamai suformatuoti.
Išmokti sukurti svetainę yra nemenkas žygdarbis , net jei jums padės išsamus vadovas.
Tuo pačiu metu gali būti labai smagu , kai įgyji naujų įgūdžių ir pradedi matyti, kad tavo sunkus darbas atsiperka.
Bet čia nesustokite. Pasinaudokite savo naujomis žiniomis, kad sužinotumėte daugiau ir įdiegtumėte sudėtingesnes funkcijas. Tokiu būdu jūs išmoksite ne tik sukurti svetainę, bet ir tiksliai tokią, kokios norite.
Jeigu vis dėl to nusprendėte, kad jūsų interneto svetainei reikalingos papildomos funkcijos ar įdomesnė išvaizda – pasitikėkite įmonėmis, kurios tai daro profesionaliai. Taip ne tik turėsite išvaizdų ir teigiamą vartotojo patirtį suteikiančią interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę, tačiau pasieksite ir geriausius SEO (paieškos sistemų optimizavimo) rezultatus, kurie paieškos sistemoms leis rasti jūsų turinį greičiau ir aukštesnėse pozicijose.
Išsamiai užpildykite užklausos formą ir gaukite kainos pasiūlymą savo interneto svetainei.
Nepamiršk pasidalinti!
Siekdami teikti geriausią vartotojo patirtį mes naudojame slapukus. Naršydami svetainėje sutinkate su svetainės slapukų politika.