Bluejuice - Interneto svetainės, Google Reklama
Bluejuice - interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių tipai

Moderni svetainė ar e-parduotuvė

Kiekvienas suprantame, kad apie verslą galima spręsti iš interneto svetainės įvaizdžio, todėl sukursime tik jums skirtą dizainą, išanalizavę jūsų verslo pobūdį ir parinkę tinkamiausius sprendimus. Kuriame kartu su WordPress, o tai užtikriną paprastą valdymo sistemą, užsiimant bet kokia veikla. Pagal jūsų reikalavimus sukursime aukščiausios kokybės ir išskirtinio stiliaus elektroninę parduotuvę, veiklą pristatančią svetainę, pažinčių ar skelbimų portalus. Parengsime svetainės vidinį SEO.

Reprezentacinė interneto svetainė

Verslo įvaizdžio kūrimas

Siekiate, kad verslo idėja būtų pateikta visuomenei? Tuomet jums reikalinga reprezentacinė interneto svetainė, kurios pagrindinis tikslas yra informatyvumas ir aiškumas.

Įvertinę verslo ir potencialaus kliento poreikius sukursime išskirtinį dizainą, patogų meniu, sukursime inovatyvias užklausos formas ir pateiksime tai lankytojams.

Interneto svetainėje siūlome naudoti tinklaraštį, kuriame galėsite skelbti naujienas, o jomis svetainė automatiškai pasidalins socialiniuose tinkluose.

Elektroninė parduotuvė

Parduokite prekes, paslaugas ar rezervacijas

Vis dažniau internete įsigyti galime ne tik prekes, bet ir paslaugas. Valdykite savo praduotuvę paprastoje valdymo sistemoje, nukreipkite pirkėją atsiskaityti į Paysera, Montonio Payments ar PayPal mokėjimo būdus, rezervacijas stebėkite Google Kalendoriuje, o prekių sąrašas automatiškai atsinaujins Facebook parduotuvėje. 

Pagal jūsų poreikius sukursime modernią elektroninę parduotuvę vienam, dešimčiai ar tūkstančiui produktų ir paslaugų, integruokite tinklaraščio skiltį ir turėkite du viename – naujienų ir pardavimų portalus.

Tinklaraštis

Kurkite auditoriją pasirinkę blog'ą arba v'logą

Tai ne tik puiki savęs reklamavimo forma, bet ir puiki galimybė reikšti nuomonę ir sulaukti reakcijų iš lankytojų. 

Sulaukiate nemažo įrašų susidomėjimo socialiniuose tinkluose? Kodėl nepradėjus iš to uždirbti? Rašykite straipsnius ar kelkite video savo tinklaraštyje, kuriame integruosime Google AdSense reklamos įrankius ir padėsime padaryti pradžią pinigų už peržiūras surinkime. 

Turite YouTube kanalą, tačiau norite surinkti daugiau reklamos peržiūrų? Dalinkitės YouTube vaizdo įrašu savo tinklaraštyje, kuriame subtiliai bus pateikta Google reklama ir taip uždirbkite daugiau.

Visais atvejais rekomenduojame nauju turiniu dalintis socialiniame tinkle Facebook, todėl jūsų tinklaraštis tai padarys už jus. Tiesiog paskelbkite naują įrašą ir jokių papildomų veiksmų atlikti nereikės – įrašas jau pasidalintas Facebook’e

PASLAUGOS

Rūpinamės vartotojo patirtimi

Konkurencija vyksta ne tik versle, tačiau ir tarp interneto svetainių, todėl pasirūpinsime, kad jūsų svetainė taptų konkurencinga.

Verslo įvaizdis

Interneto svetainė padeda sukurti verslo įvaizdį, todėl išsigryninus verslo tikslus ir pradėjus verslą rekomenduojame nedelsiant sukurti reprezentacinę interneto svetainę. Esant poreikiui el. parduotuvę, tinklaraštį ar kitą portalą.

Paieškos rezultatai

Interneto svetainėse parengsime vidinį SEO, kuris paieškos sistemoms padės greičiau atpažinti jūsų interneto svetainę paieškos rezultatuose. Taip būsite matomi aukštesnėse pozicijose.

Greičio
optimizacija

Jau pastebėjote, kad graži svetainė nebūtinai yra greita, todėl čia į pagalbą atskubėsime mes. Svarbu ne tik turėti svetainę, bet ir pateikti ją vartotojui kaip įmanoma sklandžiau. 

Vartotojų srautas

Vartotojų srautą stebėti galėsite su Google Analytics įrankiu. Matysite ne tik kiek lankytojų aplankė jūsų svetainę, tačiau iš kokių šaltinių atkeliavo, kiek laiko užtruko svetainėje. Atlikus analizę bus dar paprasčiau plėtoti verslą.

Patogus valdymas

WordPress turinio valdymo sistema kartu su Elementor redaktoriumi suteiks galimybę svetainę redaguoti greitai ir paprastai. Augant verslui lengvai išplėsite funkcionalumą. Įdiegsime skaičiuokles ar kitas reikalingas funkcijas.

Atlikti darbai

Paslaugos

Skirtingiems projektams reikalingas skirtingas funkcionalumas, todėl kviečiame išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį projektą. Galutinio produkto kaina nustatoma individualiai pagal svetainės funkcionalumą, įvaizdį, skilčių kiekį. Norėdami sužinoti tikslią kainą susisiekite su mumis  užpildydami užklausos formą.

Reprezentacinė interneto svetainė

Vienos skilties

Reprezentacinė interneto svetainė

Iki 5 skilčių

POPULIARIAUSIAS

Elektroninė parduotuvė

Rezervacijoms ir paslaugoms

Elektroninė parduotuvė

PRODUKTAMS

Skaičiuoklė svetainėje

Skaičiuoklės diegimas

Gaunate daugybę užklausų, kuriose klientai prašo suskaičiuoti kainą? 

Negaiškite laiko skaičiuodami, leiskite klientams susiskaičiuoti kainą patiems ir priimkite užsakymus.

Skaičiavimo formules diegiame WordPress sistemose su Elementor redaktoriumi.

Individualūs sprendimai

Kiekvieno idėjoms

Jeigu netelpate į standartinius interneto svetainių rėmus, rekomenduojame sukurti unikalaus tipo svetainę, kuria nustebinsite savo konkurentus. 

Susisiekite su mumis ir mes jūsų idėją paversime realybe!

Oficialus partneris

Profesionalus svetainių kūrimo konstruktorius

Kontaktai

Norėdami susisiekti su mumis prašome užpildyti užklausos formą arba skambinti darbo dienomis 9-16 val.