Kuriame tai, kas patinka vartotojams – geriausiai mūsų darbo pobūdį apibūdinantis teiginys.

Interneto svetainių tipai

Interneto svetainės

Moderni svetainė ar e-parduotuvė

Kiekvienas suprantame, kad apie verslą galima spręsti iš interneto svetainės įvaizdžio, todėl sukursime tik jums skirtą dizainą, išanalizavę jūsų verslo pobūdį ir parinkę tinkamiausius sprendimus. Kuriame kartu su WordPress, o tai užtikriną paprastą valdymo sistemą, užsiimant bet kokia veikla. Pagal jūsų reikalavimus sukursime aukščiausios kokybės ir išskirtinio stiliaus elektroninę parduotuvę, veiklą pristatančią svetainę, pažinčių ar skelbimų portalus.

Internetinių svetainių kūrimas. E-parduotuvės.

Reprezentacinė interneto svetainė

Verslo įvaizdžio kūrimas

Siekiate, kad verslo idėja būtų pateikta visuomenei? Tuomet jums reikalinga reprezentacinė interneto svetainė, kurios pagrindinis tikslas yra informatyvumas ir aiškumas.

Įvertinę verslo ir potencialaus kliento poreikius sukursime išskirtinį dizainą, patogų meniu, sukursime inovatyvias užklausos formas ir pateiksime tai lankytojams.

Interneto svetainėje siūlome naudoti tinklaraštį, kuriame galėsite skelbti naujienas, o jomis svetainė automatiškai pasidalins socialiniuose tinkluose.

Elektroninė parduotuvė

Parduokite prekes, paslaugas ar rezervacijas

Vis dažniau internete įsigyti galime ne tik prekes, bet ir paslaugas. Valdykite savo praduotuvę paprastoje valdymo sistemoje, nukreipkite pirkėją atsiskaityti į Paysera, Montonio Payments ar PayPal mokėjimo būdus, rezervacijas stebėkite Google Kalendoriuje, o prekių sąrašas automatiškai atsinaujins Facebook parduotuvėje. 

Pagal jūsų poreikius sukursime modernią elektroninę parduotuvę vienam, dešimčiai ar tūkstančiui produktų ir paslaugų, integruokite tinklaraščio skiltį ir turėkite du viename – naujienų ir pardavimų portalus.

Naujienų portalas

Skelbkite aktualią inormaciją

Teikite aktualią ir nuolatos atsinaujinančią informaciją savo skaitytojams moderniame naujienų portale. Sukurkite narystes, atskiras skiltis, o galbūt skirtingą dizainą atskiroms temoms? Kokybiškas ir dažnai atnaujinamas turinys leis konkuruoti net su didžiausiais naujienų portalais.

Tinklaraštis

Kurkite auditoriją pasirinkę blog'ą arba v'logą

Tai ne tik puiki savęs reklamavimo forma, bet ir puiki galimybė reikšti nuomonę ir sulaukti reakcijų iš lankytojų. 

Sulaukiate nemažo įrašų susidomėjimo socialiniuose tinkluose? Kodėl nepradėjus iš to uždirbti? Rašykite straipsnius ar kelkite video savo tinklaraštyje, kuriame integruosime Google AdSense reklamos įrankius ir padėsime padaryti pradžią pinigų už peržiūras surinkime. 

Turite YouTube kanalą, tačiau norite surinkti daugiau reklamos peržiūrų? Dalinkitės YouTube vaizdo įrašu savo tinklaraštyje, kuriame subtiliai bus pateikta Google reklama ir taip uždirbkite daugiau.

Visais atvejais rekomenduojame nauju turiniu dalintis socialiniame tinkle Facebook, todėl jūsų tinklaraštis tai padarys už jus. Tiesiog paskelbkite naują įrašą ir jokių papildomų veiksmų atlikti nereikės – įrašas jau pasidalintas Facebook’e