kiek kainuoja internetine parduotuve, kiek kainuoja sukurti internetine parduotuve, internetines svetaines dizainas, svetainiu kurimas vilniuje, kiek kainuoja internetine svetaine, web dizainas kaina, mb bluejuice.lt, Interneto svetainės, el parduotuvės, reklama Google, Facebook reklama, svetainė, internetinė svetainė, Interneto svetainių kūrimas, reklama internete, Google Ads reklama, El parduotuvių kūrimas, SEO, MB Bluejuice, Elektroninių parduotuvių kūrimas, Interneto svetainių kūrimas, interneto svetainė, elektroninė parduotuvė, seo paslaugos, bluejuice, Google Ads, Google Ads reklama, Socialiniu tinklu administravimas, tinklapiu kurimas, tinklapių kūrimas, tinklapio kūrimas, svetainiu kurimas, svetaines kurimas, svetainės kūrimas, svetainė, bluejuice

Interneto svetainė jūsų verslo įvaizdžiui

Reprezentacinė interneto svetainė

Kiekvienas suprantame, kad apie verslą galima spręsti iš interneto svetainės įvaizdžio, todėl sukursime tik jums skirtą dizainą, išanalizavę jūsų verslo pobūdį ir parinkę tinkamiausius sprendimus. Kuriame kartu su WordPress, o tai užtikriną paprastą valdymo sistemą, užsiimant bet kokia veikla. 

Svetainės

Lengvai prižiūrimos aukštos kokybės interneto svetainės.

Dizainas

Individualus dizainas suteikia profesionalų įvaizdį.

Optimizavimas

Svetainės greičio optimizavimas ir vidinis SEO.

Svetainės

Rūpinamės vartotojo patirtimi

Konkurencija vyksta ne tik versle, tačiau ir tarp interneto svetainių, todėl pasirūpinsime, kad jūsų svetainė taptų konkurencinga.

Verslo įvaizdis

Interneto svetainė padeda sukurti verslo įvaizdį, todėl išsigryninus verslo tikslus ir pradėjus verslą rekomenduojame nedelsiant sukurti reprezentacinę interneto svetainę. Esant poreikiui el. parduotuvę, tinklaraštį ar kitą portalą.

Paieškos rezultatai

Interneto svetainėse parengsime vidinį SEO, kuris paieškos sistemoms padės greičiau atpažinti jūsų interneto svetainę paieškos rezultatuose. Taip būsite matomi aukštesnėse pozicijose paieškoje.

Užsakant mokamos reklamos paslaugą, teisingai parengtas SEO sumažina reklamos paspaudimų kainą.

Greičio
optimizacija

Jau pastebėjote, kad graži svetainė nebūtinai yra greita, todėl čia į pagalbą atskubėsime mes. Svarbu ne tik turėti svetainę, bet ir pateikti ją vartotojui kaip įmanoma sklandžiau. 

Vartotojų
srautas

Vartotojų srautą stebėti galėsite su Google Analytics įrankiu. Matysite ne tik kiek lankytojų aplankė jūsų svetainę, tačiau iš kokių šaltinių atkeliavo, kiek laiko užtruko svetainėje. Atlikus analizę bus dar paprasčiau plėtoti verslą.

Patogus
valdymas

WordPress turinio valdymo sistema kartu su Elementor redaktoriumi suteiks galimybę svetainę redaguoti greitai ir paprastai. Augant verslui lengvai išplėsite funkcionalumą. Įdiegsime skaičiuokles ar kitas reikalingas funkcijas.

Reprezentacinė interneto svetainė

Verslo įvaizdžio kūrimas

Siekiate, kad verslo idėja būtų pateikta visuomenei? Tuomet jums reikalinga reprezentacinė interneto svetainė, kurios pagrindinis tikslas yra informatyvumas ir aiškumas.

Įvertinę verslo ir potencialaus kliento poreikius sukursime išskirtinį dizainą, patogų meniu, sukursime inovatyvias užklausos formas ir pateiksime tai lankytojams.

Atlikti darbai

Pasirinkite funkcijas

Skirtingiems projektams reikalingas skirtingas funkcionalumas, todėl kviečiame išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį projektą. Galutinio produkto kaina nustatoma individualiai pagal svetainės funkcionalumą, įvaizdį, skilčių kiekį. Norėdami sužinoti tikslią kainą susisiekite su mumis  užpildydami užklausos formą.

Susijusios paslaugos

El. parduotuvės

Unikalus dizainas, mokėjimo sistemų integravimas, siuntų integravimas, SEO, greičio optimizavimas. Dirbkite su viena populiariausių WooCommerce pardavimo sistemų pasaulyje.

Hostingas

Patalpinkite svetainę greitai ir patogiai, o prireikus padidinkite galią. Aukštos kokybės serveriai užtikrina greitą pasiekiamumą ir kokybišką svetainės darbą esant dideliam lankytojų srautui.

Skaičiuoklės

Gaunate daugybę užklausų, kuriose klientai prašo suskaičiuoti kainą? 

Negaiškite laiko skaičiuodami, leiskite klientams susiskaičiuoti kainą patiems ir priimkite užsakymus.

Skaičiavimo formules diegiame WordPress sistemose su Elementor redaktoriumi.

Individualūs sprendimai

Jeigu netelpate į standartinius interneto svetainių rėmus, rekomenduojame sukurti unikalaus tipo svetainę, kuria nustebinsite savo konkurentus. 

Susisiekite su mumis ir mes jūsų idėją paversime realybe!

Kontaktai

Norėdami susisiekti su mumis prašome užpildyti užklausos formą arba skambinti telefonu. 

Naudingos nuorodos

Nepraleiskite galimybės gauti nuolaidą

DOMENAI.LT

15€ nuolaida paslaugai: Svetainių talpinimoasir el. paštas (hostingas)

Rekomendavimo kodas: bluejuice

INTERNETO VIZIJA

Gaukite 20% premiją nuo užsakymo sumos.

iv.lt, serveriai.lt, dizaineriai.lt, pro.hostingas.lt, dedikuoti.lt, sertifikatai.lt